Jak se vyrábí plastové dveře

Jak se vyrábí plastové dveře

Výroba plastových dveří není věda. Seženete od dodavatelů ty nejlepší profily na výrobu, které lze na trhu sehnat, nařežete, zpevníte ocelovou výztuhou, svaříte v rám, osadíte kováním, zasklíte, doplníte těsnění… Raději vám to popíšeme trochu pomaleji a přímo v článku.


Jak se barví dřevěné okenní rámy

Jak se barví dřevěné okenní rámy

Předpokladem dlouhé životnosti dřevěných oken je jejich pravidelná údržba. Předtím musí dát ale oknům důslednou péči jejich výrobce a zpracovatel. Hloubková ochrana zajistí dostatečnou odolnost před škůdci a plísní, finální lazura zase před poškrábáním a prasklinami.


Jak se vyrábí plastová okna

Jak se vyrábí plastová okna

Jak vypadá výroba oken? Skládají si čeští výrobci oken každou část okna sami, nebo se u některých částí spoléhají na své zkušenější zahraniční kolegy? O výrobě oken, od naskladnění všech potřebných částí až po finální upevnění těsnění, si přečtěte v tomto článku.


Rozdíl mezi výrobcem a dodavatelem

Rozdíl mezi výrobcem a dodavatelem

Dnes vám nabídnou prodej a montáž plastových oken nebo dveří stovky firem. Jen některé z nich jsou ale i výrobci dodávaného zboží. Můžeme vám doporučit, kam se při hledání informací dívat.


Levná okna se mohou výrazně prodražit

Levná okna se mohou výrazně prodražit

Levně koupené, dvakrát koupené. Pokud chcete kvalitní okna, nešetřete. To málo, co ušetříte zakoupením oken od zahraničních výrobců nebo dovozců, se vám může z peněženky nakonec vysypat několikrát při jejich opravě. Ne-li při opětovném nákupu zcela nových oken.


Zaručeně česká okna

Zaručeně česká okna

České firmy se mohou prokazovat certifikátem Zaručeně českých oken. Mohou jej získat pouze výrobci, kteří okna a dveře vyrábějí skutečně v České republice, a prodejci, kteří taková okna a dveře prodávají. Zaručeně česká okna od nás pro vás.