Víte, co obnáší výroba špaletových oken?

Víte, co obnáší výroba špaletových oken?

Uvažuje nad pořízením špaletových oken, ale nejste si jistí, zda se jedná o ideální volbu? Jelikož se tento typ oken pojí se staršími budovami, kde často bývá chlad a průvan, není se čemu divit, že v někom špaletová okna mohou vyvolávat pocit nedůvěry. Díky současným moderním technologiím se však jedná o spolehlivá okna, která vám poskytnou komfort jako jakýkoliv jiný typ.


Vše o dřevohliníkových oknech

Vše o dřevohliníkových oknech

Dřevo a hliník jsou materiály oplývající celou řadou skvělých vlastností. Co se ovšem stane, když dojde k jejich spojení? Vzniknou kvalitní okna s dlouholetou životností, která perfektně doplní každou moderní stavbu. Pokud nad pořízením těchto oken stále váháte, určitě si přečtěte náš článek. Zde naleznete plno informací, co vám vaše rozhodování jistě usnadní.


Jak na údržbu dřevěných oken?

Jak na údržbu dřevěných oken?

Dřevo patří mezi velice oblíbené materiály už dlouhá léta. Dřevěná okna totiž vypadají nadčasově, objektu dodají specifický ráz, a navíc mají celou řadu výhod. Díky moderním technologiím a inovativním postupům při jejich výrobě není jejich údržba nijak složitá a zvládne ji prakticky každý. Ptáte se, jak na to? V našem článku naleznete odpověď.


Jak se vyrábí dřevěná okna?

Jak se vyrábí dřevěná okna?

Výroba dřevěných oken je z největší části pod dohledem přístrojů. Jen drobné nedostatky se opravují ručně. Díky moderní technologii jsou okna kvalitně a precizně zpracována, takže se nemusíte obávat toho, že by snad jejich kvalita nebyla dostačující. Kvalitní výrobní materiály a bezchybná práce strojů stojí za kvalitními okny s perfektními izolačními vlastnostmi a krásným vzhledem. Zjistěte, proč se rozhodnout pro eurookna.


Jak se vyrábí plastové dveře

Jak se vyrábí plastové dveře

Výroba plastových dveří není věda. Seženete od dodavatelů ty nejlepší profily na výrobu, které lze na trhu sehnat, nařežete, zpevníte ocelovou výztuhou, svaříte v rám, osadíte kováním, zasklíte, doplníte těsnění… Raději vám to popíšeme trochu pomaleji a přímo v článku.


Jak se barví dřevěné okenní rámy

Jak se barví dřevěné okenní rámy

Předpokladem dlouhé životnosti dřevěných oken je jejich pravidelná údržba. Předtím musí dát ale oknům důslednou péči jejich výrobce a zpracovatel. Hloubková ochrana zajistí dostatečnou odolnost před škůdci a plísní, finální lazura zase před poškrábáním a prasklinami.


Jak se vyrábí plastová okna

Jak se vyrábí plastová okna

Jak vypadá výroba oken? Skládají si čeští výrobci oken každou část okna sami, nebo se u některých částí spoléhají na své zkušenější zahraniční kolegy? O výrobě oken, od naskladnění všech potřebných částí až po finální upevnění těsnění, si přečtěte v tomto článku.


Rozdíl mezi výrobcem a dodavatelem

Rozdíl mezi výrobcem a dodavatelem

Dnes vám nabídnou prodej a montáž plastových oken nebo dveří stovky firem. Jen některé z nich jsou ale i výrobci dodávaného zboží. Můžeme vám doporučit, kam se při hledání informací dívat.


Levná okna se mohou výrazně prodražit

Levná okna se mohou výrazně prodražit

Levně koupené, dvakrát koupené. Pokud chcete kvalitní okna, nešetřete. To málo, co ušetříte zakoupením oken od zahraničních výrobců nebo dovozců, se vám může z peněženky nakonec vysypat několikrát při jejich opravě. Ne-li při opětovném nákupu zcela nových oken.


Zaručeně česká okna

Zaručeně česká okna

České firmy se mohou prokazovat certifikátem Zaručeně českých oken. Mohou jej získat pouze výrobci, kteří okna a dveře vyrábějí skutečně v České republice, a prodejci, kteří taková okna a dveře prodávají. Zaručeně česká okna od nás pro vás.