Levná okna se mohou výrazně prodražit

Když si koupím polská okna, znamená to, že to bude šunt?

Asi víme, kam směřuje vaše otázka. Poslední dobou se v naší republice šíří nechuť k polským výrobkům. Není se čemu divit, když nám do tradičních dobrot přidávají naši sousedé samé lepší vychytávky. A jak je to s polskými okny?

Když se rozhodnete pro nákup oken, zjistíte si nejdřív, kdo vám je může dodat. A pak začnete přemýšlet nad cenou, to je jasné. Přirozeně chcete ušetřit. Tím se často dostanete právě k polským oknům.

Pokud si vyberete levná okna, není moc pravděpodobné, že budou kvalitní. Ona se totiž cena pojí právě s kvalitou. A ne právě úměrně. Velmi drahá okna nemusí být o tolik kvalitní, jako okna za standardní cenu. Na druhé straně velmi levná okna vám mohou přinést takové potíže, že je budete muset brzy zcela vyměnit.

S tím se ale pojí další problém spojený se zahraničním výrobcem. Pokud nakoupíte okna jen u jeho prodejce, pak se můžete dostat do problémů se zajištěním servisu. Až budete za rok hledat firmu prodejce kvůli servisu nebo opravě závady, nemusíte ji najít ani vy, ani finanční úřad.

Okna nevybíráte každý rok jako stromek před Vánocemi, tak si dejte při výběru záležet. Ať nakonec nezaplatíte na opravách víc, než kdybyste si koupili okna u českého výrobce.

A vy berete materiál pro výrobu oken kde?

V Oknoplastiku máme rádi dobré věci a ceny stejně jako vy. Okna nás živí, a proto jsme si dávali při výběru dodavatelů taky záležet. Stavíme na německé kvalitě a české ceně. Okna vyrábíme z PVC profilů německé firmy SALAMANDER. A když už ta okna umíme vyrobit, umíme k nim dodat i skvělý servis.

 


 • Komerční budova, Kostky Pb, Příbram

  Komerční budova
  Kostky Pb, Příbram

 • Komerční budova, Czech Computer s.r.o., Příbram

  Komerční budova
  Czech Computer s.r.o., Příbram

 • Veřejná budova, Mateřská škola, Jince

  Veřejná budova
  Mateřská škola, Jince

 • Bytový dům, SVJ Kordačova, Kladno

  Bytový dům
  SVJ Kordačova, Kladno

ostatní reference