O společnosti Oknoplastik s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou plastových, dřevěných, či hliníkových oken a dveří. Naše okna a dveře se vyznačují vysokou kvalitou díky pečlivému výběru použitých materiálů a dodavatelů jako je např. německá společnost SALAMANDER (výrobce kvalitních profilů).

Již brzy po založení společnosti v roce 2002 jsme otevřeli plnoautomatickou výrobu. Díky kvalitním produktům a nabízeným doplňkovým službám jsme se na českém trhu dostali na místo předních a vyhledávaných dodavatelů a výrobců plastových oken a dveří. Jako jediní v České republice nabízíme na funkčnost našich oken záruku 40 let.

Kromě zednického začištění, montáže a demontáže vám rádi zařídíme i likvidaci starých oken. Nabízíme vám naše zkušenosti a profesionální přístup, objemové slevy a výhodné ceny.

Myslíme i na naše stěžejní odběratele – bytová družstva, SVJ a proto jsme pro ně vypracovali speciální program přímo na míru jejich potřebám. Nabízíme vlastní splátkový systém s minimálním navýšením, poradenství či přímo pomoc s vyřizováním dotací.

V roce 2015 jsme významně rozšířili naši výrobu o řadu typů interiérových dveří a o doplňkový sortiment pro okna v oblasti stínění. Díky tomu jsme pokryli kompletní nabídku v oblasti všech typů oken a dveří.

Zkuste přenechat vaše starosti nám. Věříme, že budete spokojeni,

Petr Šourek
jednatel společnosti


Chtějte českou kvalitu od Oknoplastiku. Proč? Máme pro vás hned 6 důvodů


Přes 10 let zkušeností

Vyrábíme, prodáváme a montujeme plastová okna a dveře již od roku 2002. Za tu dobu jsme se stali jedním z předních dodavatelů a nositelů certifikátu Zaručeně česká okna.

Široká nabídka

Prodáváme dřevěná okna, hliníkové dveře nebo třeba garážová vrata od prověřených dodavatelů. Samozřejmostí je také široká škála doplňků od rolet až po sítě proti hmyzu.


Záruka až 40 let

Za našimi okny si stojíme. Standardní záruka je 10 let, při pravidelných servisních prohlídkách vám ji ale s klidným svědomím prodloužíme na 40 let.

Snadná kalkulace

Rychle a jednoduše vám spočítáme, na kolik vás nová okna nebo dveře přijdou. Stačí, když vyplníte formulář online kalkulace a my vám obratem sdělíme náklady.


Spolehliví dodavatelé

Pro výrobu plastových oken a dveří používáme profily německé firmy Salamander, kování nám zase dodává společnost Aubi Siegenia. Se všemi spolupracujeme už dlouhá léta.

Vždy na míru

Vše vyrábíme v České republice a přesně podle vašich představ. Rádi vám zhotovíme plastová okna atypických rozměrů nebo třeba dveře s vaším vlastním designem.


Fakturační a korespondenční údaje

OKNOPLASTIK, s.r.o.
Za Balonkou 267
261 01 Příbram

IČO: 26737906
DIČ: CZ26737906

Číslo účtu: 27-5096850247/0100

E-mail: okp@okp.cz

Získané certifikace


EU


EU

Název projektu: Vzdělávání zaměstnanců společnosti OKNOPLASTIK s.r.o.

Registrační číslo: CZ.03.1.52/0.0/0.0/16_043/0005596, Operační program Zaměstnanost, Výzva č. 43 Podnikové vzdělávání zaměstnanců.

Doba zahájení projektu: 1. 2. 2017

Popis projektu

Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávané pracovní činnosti.

Počet osob zapojených do projektu: 25

Zaměstnanci se budou účastnit kurzů z oblastí:

  • měkkých dovedností
  • odborného a technického vzdělávání
  • účetních, ekonomických a právních kurzů

 

Realizátor projektu

Název: OKNOPLASTIK s.r.o.

IČ: 21049971

Adresa: Levá 390/23, 147 00 Praha 4 - Podolí

Kontaktní osoba: Jaroslav Váně, tel: +420 774 287 413, mail: vane@oknoplastik.cz