Rozdíl mezi výrobcem a dodavatelem

Jak poznám rozdíl mezi výrobcem a pouhým dodavatelem?

Dnes vám nabídnou prodej a montáž plastových oken nebo dveří stovky firem. Jen některé z nich jsou ale i výrobci dodávaného zboží.

Můžeme vám doporučit, kam se při hledání informací dívat.

Naštěstí pro firmy jako je i Oknoplastik, vznikl v České republice program Zaručeně česká okna. Díky tomuto programu je pro vás jednodušší rozlišit, která firma je pouhým dodavatelem zahraničních výrobků a která prodává zaručeně české zboží.

Pochopitelně, jedná se o dobrovolnou aktivitu, takže firma certifikát mít nemusí, i když českým výrobcem je. Ale když už je někdo výrobce oken v České republice, ví, jakou přidanou hodnotu pro něj takový certifikát má.

A jak na ověření firmy? Na webové stránce www.zaruceneceskaokna.cz najdete pole pro vložení IČ firmy. Ověřit si tam můžete i nás. Naše IČ je 26737906 – to jen abyste se nemuseli zdržovat jeho hledáním. Náš certifikát najdete vyvěšený na našich webových stránkách.

Zajímat byste se měli také o to, jak se to má se záručním a pozáručním servisem. I to vám o vybrané společnosti hodně napoví.

Například naše vlastní servisní středisko se opírá o zkušenosti z výroby. A to je pro vás nesporná výhoda. Moc dobře totiž víme, kam sáhnout, abychom závadu rychle opravili, případně co vám doporučit nebo co udělat, abychom dalším závadám předešli. Navíc je pro vás náš servis dostupný 24 hodin denně.

 


 • Komerční budova, Kostky Pb, Příbram

  Komerční budova
  Kostky Pb, Příbram

 • Komerční budova, Czech Computer s.r.o., Příbram

  Komerční budova
  Czech Computer s.r.o., Příbram

 • Veřejná budova, Mateřská škola, Jince

  Veřejná budova
  Mateřská škola, Jince

 • Bytový dům, SVJ Kordačova, Kladno

  Bytový dům
  SVJ Kordačova, Kladno

ostatní reference