Plastová okna

Zapomeňte na pokroucená okna, kterými táhne nebo zatéká. S plastovými okny na míru budete mít doma vždy teplo a i po letech je budete zavírat stejně snadno jako první den.

Základní vlastnosti plastových oken od Oknoplastik.cz

  • Vyrábíme je v ČR a osazujeme německým kováním SIEGENIA-AUBI.
  • Pro plastová okna používáme izolační dvojskla nebo trojskla.
  • Jako bonus získáte mikroventilaci zdarma.
  • Dle vašich požadavků vyrobíme také okna atypická.

Zjistěte nezávazně cenu vašich plastových oken

Detailní informace o plastových oknech

Chcete vidět vaše budoucí plastová okna rozebraná do posledního šroubku? Projděte si podrobnosti o každé jejich součásti. Od rámu až po kliky.

Profily plastových oken Oknoplastik

Profily plastových oken

5 nebo 7komorové profily německé firmy SALAMANDER využijete pro plastová okna v paneláku i energeticky úsporném domku. Stačí jen správně vybrat – a s tím vám rádi pomůžeme.


Zasklení plastových oken Oknoplastik

Zasklení plastových oken

Toužíte hlavně po úsporách za energie, chcete se konečně zbavit hluku z ulice nebo trváte na nejvyšší možné bezpečnosti? Vyberte si z několika možností zasklení oken z plastu.


Kování plastových oken Oknoplastik

Kování plastových oken

Díky kvalitnímu kování plastová okna jen tak jakoby mimochodem hladce zapadají, perfektně izolují a navrch brání vniknutí hrubou silou. A přesně taková kování používáme.


Barvy plastových oken Oknoplastik

Barvy plastových oken

Bude to bílá, mahagon nebo snad zlatý dub? Slaďte si vzhled plastových oken s domem, dveřmi nebo třeba oblíbenými květináči – je to totiž jen na vás.


Vybíráme z poradny

Základní pojmosloví, které se vyplatí ovládat při výběru oken

Základní pojmosloví, které se vyplatí ovládat při výběru oken

Když se rozhodnete posoudit člověka, na co se zaměříte? Na jeho výšku, váhu či vlastnosti? Podobné je to i u oken. Můžeme se zaměřit na viditelné věci, ale stejně tak na vlastnosti, které nejsou pouhým zhlédnutím patrné.


 

Kam dál, když chci plastová okna?

  1. Nechte si rovnou spočítat, kolik vás budou plastová okna stát
  2. Pokud se chcete na cokoliv zeptat, využijte poradnu. Doporučujeme především články Na co si dávat pozor při výběru oken, Jaký je rozdíl mezi výrobcem a dodavatelem oken, Levná okna se mohou výrazně prodražitKdy se zajímat o výběr oken, Proč si koupit plastová okna a Jak vybrat plastová okna.
  3. A když se chcete už jen kochat a inspirovat, projděte si reference