Montáž dveří

Oknoplastik působí na českém trhu v oblasti výroby a montáže dveří řadu let. Naše produkty se pyšní vysokou kvalitou, proto na ně poskytujeme nadstandardní záruku. Pokud u vás cokoli montujeme, pak si můžete být jistí, že za námi zůstane pořádek a začištěná každá plocha. Ať už si vyberete interiérové dveře, vchodové dveře do domu či bytu, posuvné či jakékoliv jiné, namontujeme vám je rychle a přesně.

Jak postupujeme při montáži dveří

Zajímá vás, jaký bude postup, když si objednáte nové dveře? Každá montáž dveří má své pevně dané kroky, které je třeba dodržet. Přečtěte si, jak celý proces montáže nových dveří probíhá a získejte jasnou představu o tom, co vás čeká.

dřevěné dveře, vchodové dveře dřevěné, vstupní dveře do bytu, vchodové dveře do bytu, montáž vchodových dveří

Montáž vchodových dveří

Ať už si vyberete vchodové dveře dřevěné nebo plastové, vyjdeme vám s jejich montáží co nejvíce vstříc. Montujeme též doplňky, jako je třeba stříška nad venkovní dveře.


interiérové dveře, montáž interiérových dveří, dveře do bytu, dveře do bytu dřevěné, renovace dveří, dveře, levné interiérové dveře

Montáž interiérových dveří

Montujeme různé typy interiérových dveří. V naší nabídce naleznete jak prosklené dveře, tak posuvné, anebo třeba dveře do koupelny.


montáž zárubně, interiérové dveře, jak namontovat zárubeň

Montáž zárubně

Zárubeň je konstrukce držící dveře na místě. Musí být vždy pravoúhlá a korespondovat s rozměrem dveří. Ukotvuje se přímo do zdi, přičemž následně se zednickými pracemi utěsní a zahladí okolní prostor.


montáž pantů dveří, kování do dveří, kování vchodové dveře, kování interiérové dveře

Montáž pantů dveří

Chraňte sebe i své blízké. Protipožární dveře vám poskytnou čas, který budete potřebovat v případě požáru na opuštění budovy.


seřízení dveří, seřízení plastových dveří, jak seřídit dveře

Seřízení dveří

Našim zákazníkům poskytujeme kompletní seřízení dveří i jejich údržbu. Problémy, jako je drhnutí či nedovírání, dokážeme vyřešit během chviličky.


Montáž dveřních obložek

Montáži dveřních obložek zpravidla předchází příprava zárubní. Hodně záleží na tom, zda již v bytě máte stávající dveře a zárubně, anebo začínáte s čistým štítem.


Cena montáže dveří

Není možné jednoznačně určit, jaká je cena montáže dveří, protože každá zakázka je něčím jedinečná. S odhadem celkové ceny vám může pomoci naše online kalkulace dveří. Stačí pouze doplnit potřebné údaje a my vám zašleme návrh ceny a časovou náročnost. Také nás můžete kontaktovat a montáž si upřesnit telefonicky, nebo přes e-mail.

cena montáže dveří, montáž dveří ceník, nové dveře cena, posuvné dveře, zasouvací dveře montáž dveří levně, dvojkřídlé dřevěné dveře, dveře do bytu, prosklené dveře

Výhody odborné montáže dveří

Úspora času
Úspora času

Správná a odborná instalace
Správná a odborná instalace

Zajištění veškerého materiálu
Zajištění veškerého materiálu

Komplexní servis
Komplexní servis