Zaručeně česká okna

Existuje nějaký certifikát, který by prokazoval, že firma svoje zboží vyrábí, a ne jen přeprodává nebo dováží?

Česká firma může získat certifikát Zaručeně česká okna. V Oknoplastiku získáváme tento certifikát opakovaně pro každý rok, takže ho máme i pro rok 2016. Certifikátem se mohou prokazovat jen výrobci, kteří okna a dveře vyrábějí skutečně v České republice, a prodejci, kteří taková okna a dveře prodávají.

Garantujeme díky tomu český původ našich oken. To, že máme v zemi jednu asociaci, která má přehled o všech výrobcích a prodejcích, je velká výhoda. Pro nás i pro vás. My jsme pro vás důvěryhodní a vy si můžete v klidu vybrat z ověřených firem.

Certifikát uděluje Asociace českých výrobců otvorových výplní. Více informací k tomuto projektu najdete na webových stránkách www.zaruceneceskaokna.cz.

Na vašich webových stránkách máte vyvěšené certifikáty k normám ČSN EN ISO 9001 a 14001. Je to v něčem přínosné pro mě jako zákazníka?

Bude asi nejlepší začít tím, co je to za normy.

První postihuje kvalitu systému managementu jakosti. Zjednodušeně to znamená, že jsme v naší firmě nastavili vnitřní chod, procesy a postupy tak, abyste byli maximálně spokojení. A navíc za podmínek, že jsme k tomu vynaložili přiměřené náklady.

Norma se samozřejmě týká i věcí, které jako zákazník nevidíte, ale které taky ovlivňují vaši spokojenost s výsledkem nasmlouvané práce. Patří sem například školení a odborné vzdělávání našich zaměstnanců nebo revize našich zařízení ve firmě.

Samozřejmě existují firmy se spokojenými zaměstnanci i zákazníky a nemají na to certifikát. Certifikace naší firmy je pro vás ale viditelnou známkou toho, že jsme udělali vše pro vaši spokojenost a zlepšení naší práce. A třetí, nezávislá strana to potvrdila.

Druhá norma, ke které máme v Oknoplastiku certifikát, se týká systému environmentálního managementu. Přínosem je zavedení, udržení a neustálé zlepšování systému ochrany životního prostředí, péče o něj, včasné rozpoznání problémů s ním spojených aj.

 


 • Komerční budova, Kostky Pb, Příbram

  Komerční budova
  Kostky Pb, Příbram

 • Komerční budova, Czech Computer s.r.o., Příbram

  Komerční budova
  Czech Computer s.r.o., Příbram

 • Veřejná budova, Mateřská škola, Jince

  Veřejná budova
  Mateřská škola, Jince

 • Bytový dům, SVJ Kordačova, Kladno

  Bytový dům
  SVJ Kordačova, Kladno

ostatní reference