Jak se vyrábí plastové dveře

Vyrábí se plastové dveře stejně jako okna?

Výroba plastových dveří je v podstatě obdobná jako výroba plastových oken. K té jsme napsali v poradně už samostatný článek. Právě tady se v poradně nachází.

Ale když už se ptáte, popíšeme si zde výrobu dveří v několika základních krocích.

Stejně jako pro okna, tak i pro dveře dovážíme materiál z Německa. Se společností SALAMANDER jsme v Oknoplastiku velice spokojení a spokojení jsou i naši zákazníci.

Výroba plastových dveří

Základ křídla i rámu dveří tvoří plastové profily. Je to alfa omega každých plastových dveří. Profil je v podstatě dlouhá plastová tyč, která se podle požadované velikosti rámu či křídla dveří rozřeže na potřebné díly.

Po nařezání vložíme do profilu kovovou výztuhu a přišroubujeme ji. Díky této výztuze, která je silná 3 mm, zaručíme naprostou pevnost a spolehlivost dveří po celou dobu životnosti.

Jednotlivé díly, nařezané z profilové tyče, k sobě svaříme pomocí speciální svářečky. Vytvoříme tak dveřní rám. Rozměry kontrolujeme vždy s přesností na 0,01 mm. Dokonalé začištění je samozřejmostí.

Kování, zasklení, těsnění

Dveře následně osadíme kováním, zasklíme a doplníme těsněním. Na těsnění od nás z Oknoplastiku jsme právem pyšní. Je plně vyměnitelné, takže rapidně prodlouží životnost dveří.

A to je vše. Jestli máte pocit, že to vlastně není žádná věda, tak není. Vědce u nás v Oknoplastiku nemáme, zato šikovné zaměstnance ano. Ve výrobě vyrobí až 1 500 kusů plastových oken a dveří za den.

 


 • Komerční budova, Kostky Pb, Příbram

  Komerční budova
  Kostky Pb, Příbram

 • Komerční budova, Czech Computer s.r.o., Příbram

  Komerční budova
  Czech Computer s.r.o., Příbram

 • Veřejná budova, Mateřská škola, Jince

  Veřejná budova
  Mateřská škola, Jince

 • Bytový dům, SVJ Kordačova, Kladno

  Bytový dům
  SVJ Kordačova, Kladno

ostatní reference