Posuvné vchodové dřevěné dveře

Moderní variantou vchodových dveří jsou posuvné dveře. Své místo si nacházejí v moderních stavbách, ale také při rekonstrukcích. Jejich velkou výhodou je jejich nízká náročnost na prostor. Místo pro ně najdete kdekoli. Stavební úpravy jsou minimální.

Náš odborný konzultant vám rád vysvětlí a poradí, jak při výběru posuvných dveří postupovat, a vybere s vámi to nejvhodnější řešení pro váš útulný a bezpečný domov.

Posuvné dveře fungují na principu zavěšení do vodicích kolejnic v horní a dolní části. Při otevření dveří dochází díky speciálnímu kování k odlehnutí a vyklopení křídla z rámu, čímž vzniká prostor pro jeho posun podél fixní stěny. Díky kvalitnímu kování s možností nastavení polohy můžete ponechávat dveře i v poloze ventilace.

Ovládání posuvných dveří je dvojího typu. Zavírat a otvírat dveře můžete pomocí tahu za ovládací kliku nebo můžete u svých nových posuvných dveří požadovat klasickou kliku otáčivou. Vybíráte-li posuvné dveře do komerčních prostor, případně jiného náročného prostředí se zvýšenou frekvencí průchodu, doporučíme vám rádi doplnění o fotobuňku.


Reference - naši spokojení zákazníci

 • Komerční budova, Kostky Pb, Příbram

  Komerční budova
  Kostky Pb, Příbram

 • Komerční budova, Czech Computer s.r.o., Příbram

  Komerční budova
  Czech Computer s.r.o., Příbram

 • Veřejná budova, Mateřská škola, Jince

  Veřejná budova
  Mateřská škola, Jince

 • Bytový dům, SVJ Kordačova, Kladno

  Bytový dům
  SVJ Kordačova, Kladno

ostatní reference