Hlavní výhody plastových vchodových dveří

Jaké jsou výhody plastových vchodových dveří?

Plastové dveře jsou u nás v Oknoplastiku nejprodávanějšími hned po plastových oknech. Má to svůj důvod. V dnešní době věříte jako zákazníci plastu více než kterémukoli jinému materiálu.

Proč právě plast

Plast je odolný a navíc nenáročný na údržbu. Pokud je pro vás bílá barva příliš fádní, můžete si okna či dveře pořídit v mnoha barevných provedeních i imitaci dřeva. S plastem navíc dosáhnete také na levnou, ale moderní podobu nových dveří.

Rozhodující kritéria pro výběr dveří

Plastové vchodové dveře musí splňovat o něco více kritérií než běžné plastové dveře na balkon. Nejvíce nároků budete při výběru vchodových dveří klást na bezpečnost a tepelnou izolaci.

Bezpečnost

Bezpečnost zaručí kvalitní zpracování dveří a zámkové tyče, nejčastěji s 3bodovým systémem zamykání. Stejně tak zasklení zvolíte pravděpodobně takové, aby odolalo pokusům zlodějů o vloupání nebo nárazům míče při hrách vašich dětí před domem. Zjistěte, proč byste se měli rozhodnout pro pořízení bezpečnostních dveří.

Tepelná izolace

Izolace je závislá na výběru profilu, ze kterého budou dveře vyrobeny. Některé profily splňují pouze základní požadavky na izolaci, jiné profily předčí vaše očekávání jak v izolaci tepelné, tak zvukové.

Lepší tepelné i zvukové izolace dosáhnete i díky plně vyměnitelnému těsnění v rámu i křídle. Dostanete ho ale málokde. U nás v Oknoplastiku? Samozřejmě! Díky plně vyměnitelnému těsnění dosáhnete také delší životnosti vašich dveří.

 


 • Komerční budova, Kostky Pb, Příbram

  Komerční budova
  Kostky Pb, Příbram

 • Komerční budova, Czech Computer s.r.o., Příbram

  Komerční budova
  Czech Computer s.r.o., Příbram

 • Veřejná budova, Mateřská škola, Jince

  Veřejná budova
  Mateřská škola, Jince

 • Bytový dům, SVJ Kordačova, Kladno

  Bytový dům
  SVJ Kordačova, Kladno

ostatní reference