Vzhled garážových vrat

Nabízíme 4 typy garážových vrat a každý z nich má hned několik výhod. Přečtěte si podrobnosti a vyberte si ta pravá garážová vrata pro vás.

Sekční garážová vrata jsou nejpoužívanější a mají nejširší nabídku barevných provedení. Jednotlivé sekce mají výšku 500 nebo 610 mm a vyjíždějí ve vodicích kolejnicích pod strop. Sekční garážová vrata mají motor s dálkovým ovládáním a můžete je doplnit řadou příslušenství.

Posuvná garážová vrata v luxusním hliníkovém provedení se dají otevřít pouze částečně, čímž šetříte náklady za energii. Jejich instalací také nedojde ke snížení průjezdné výšky otvoru.

Dvoukřídlá garážová vrata jsou ideální do garáží s minimálním ostěním a nadpražím. Mohou mít přerušený i nepřerušený tepelný most a nabízí spoustu možností prosklení izolačním dvojsklem s různými dekory.

Rolovací garážová vrata mají minimální nároky na prostor a díky hliníkovému provedení jsou extrémně odolná. Nevyžadují dodatečný prostor pro otvírání a proto je můžete namontovat do každé garáže.

Na výběr máte z téměř 3 000 barevných provedení a 55 imitací dřeva a barevných fólií. Vzhled garážových vrat také snadno doladíte různými typy prolisů i okenními výplněmi.