Výměna oken v zimě

Dají se okna měnit i v zimě? Jak dlouho vlastně taková výměna trvá?

Výměna oken netrvá se zdatnými techniky déle než jeden den. To je jistě příjemné zjištění, pokud jste si doposud mysleli, že výměna zabere delší čas.

Venkovní teplota

Při výměně oken hraje počasí jen malou roli, ale jisté meze klade. K výměně oken je nutné, aby venkovní teplota neklesla pod minus 10 stupňů. Při poklesu teploty pod tuto hranici není garantována u spojovacích, izolačních a dalších materiálů jejich účinnosti či funkčnost.

S tím souvisí i snížení teploty v interiéru. Přeci jen budete mít ve zdi ničím nekrytou díru, a to už je nějaký nápor na tepelnou izolaci uvnitř vašeho bytu nebo domu.

Systematická práce a rychlost

V Oknoplastiku se vám snažíme maximálně pomoct – v případě výměny více oken dokončíme nejdříve kompletně výměnu celého jednoho okna a teprve poté postoupíme k oknu dalšímu. Tedy od vybourání starého okna, připravení otvoru pro osazení novým oknem, osazení až po izolaci.

Výměna jednoho okna v paneláku tak může trvat šikovným technikům třeba jen hodinu.

Výhoda výměny oken v zimě

Zimy už nejsou, co bývaly, a skutečně mrazivých dnů s teplotami pod nulou je málo. Zmrznutí vám tedy nehrozí a to drobné nepohodlí ve studeném pokoji se dá chvíli snést.

K výměně oken v zimě by vás mohly přesvědčit i vaše finance. Řada firem nabízí v zimních měsících slevu na své služby. A v Oknoplastiku nejsme výjimkou. Letos jsme svým zákazníkům nabízeli výhodné ceny až do konce února.

Výměna oken v zimních měsících má smysl i v případě, že vám vaše stávající okna neizolují. Pokud máte ušetřené peníze, nečekejte ani o minutu déle. S nedoplatkem za elektřinu se vám po zimě budou platit nová okna ještě hůř. Nehledě na jejich vyšší cenu v letních měsících.

 


 • Komerční budova, Kostky Pb, Příbram

  Komerční budova
  Kostky Pb, Příbram

 • Komerční budova, Czech Computer s.r.o., Příbram

  Komerční budova
  Czech Computer s.r.o., Příbram

 • Veřejná budova, Mateřská škola, Jince

  Veřejná budova
  Mateřská škola, Jince

 • Bytový dům, SVJ Kordačova, Kladno

  Bytový dům
  SVJ Kordačova, Kladno

ostatní reference