Protisluneční skla jako obrana při přehřívání interiéru

Jde nějak řešit přehřívání místností vlivem slunce? V létě máme v obývacím pokoji saunu.

Sluneční paprsky pronikající do místnosti mohou obtěžovat, a to nejen v letních měsících.

Slunce ohřívá váš interiér a při vysokých denních teplotách a tropických nocích nemáte moc možností, jak prohřátý interiér ochladit. Abyste si od horka ulevili, musíte využít klimatizaci nebo ventilátory. A to jsou opakované finanční náklady, kterým se lze vyhnout.

Jak předejít horku vhodným výběrem skla

V Oknoplastiku vám při výběru zasklení vašich oken nabízíme také variantu tzv. protislunečního skla. Toto sklo zamezuje pronikání tepla do místnosti, zároveň ale splňuje vysoké nároky na světelnost.

V praxi to znamená, že se do interiéru stále dostává sklem světlo, ale sluneční paprsky prostor nijak neohřívají. Podle typu protislunečního skla si volíte míru omezení pronikajícího tepla dovnitř, a tedy i míru stínění.

Něco navíc

Rozhodli jste se pro protisluneční skla, ale zároveň byste také svůj majetek chtěli chránit? To není žádný problém. Dodatkové služby můžete využít společně, protože tento druh skla lze kombinovat s dalšími výhodami. Ochrana proti vloupání, rozbití, ochrana před požárem, zvuková izolace, prostě si jen vyberete, co dalšího mají vaše nová okna splňovat.

 


 • Komerční budova, Kostky Pb, Příbram

  Komerční budova
  Kostky Pb, Příbram

 • Komerční budova, Czech Computer s.r.o., Příbram

  Komerční budova
  Czech Computer s.r.o., Příbram

 • Veřejná budova, Mateřská škola, Jince

  Veřejná budova
  Mateřská škola, Jince

 • Bytový dům, SVJ Kordačova, Kladno

  Bytový dům
  SVJ Kordačova, Kladno

ostatní reference